Ceramika w Legionowie

Zapraszam serdecznie do zajęć z CERAMIKI w centrum Legionowa dla młodzieży oraz dorosłych.

Pozytywnie wpływa i rozwija

Poprzez taką aktywność twórczą każdy doskonali koordynację wzrokowo-ruchową, uczy się wyrażać swoje emocje, rozwija wyobraźnię, ćwiczy koncentrację uwagi i planowanie przestrzenne, a satysfakcja i radość z efektu pracy wzmacniają poczucie własnej wartości.

Zajęcia dla grup 9-17 lat i dla dorosłych

Pracownia jest nieduża, dlatego każdemu z uczestników jest poświęcana odpowiednia/potrzebna ilość czasu. Każdy otrzymuje przestrzeń do zadawania pytań i swobodę tworzenia. Rozwija się w takim kierunku, jakiego potrzebuje i w takim tempie, jaki jest najlepszy dla niego ze wsparciem doświadczonego artysty. Tematy nie są przeze mnie narzucane (chyba,że ktoś tego potrzebuje) ponieważ usypia to kreatywność i spontaniczność, uczy odwzorowywania, nie tworzy twórczej atmosfery, która powinna być podstawą tego typu zajęć. Zajęcia w grupach 6 osobowych oraz indywidualne.

Ceny zajęć

Ceramika dla dorosłych - 2h - 100zł - w tym: zajęcia, kawa, herbata, glina, szkliwa, 2 wypały prac (do 1kg). Ceramika dla młodzieży - 1h - 60zł - w tym: zajęcia, glina, szkliwa, 2 wypały prac.