Nasza Pracownia

W kameralnych grupach i sympatycznej atmosferze poznamy pasjonujące techniki i różne oblicza sztuk pięknych. Fascynująca podróż od malarstwa, rysunku, pasteli, przez kolaże, decoupage, węgiel, plastelinę, aż po linoryt i rzeźbę i wiele wiele innych technik.

Zobacz naszą galerię!

Aktualności

 • Ruszyły zapisy na rok 2022/2023

  Pracownia Sztuka Tworzenia zaprasza do zapisów dzieci, młodzieży i dorosłych na zajęcia artystyczne/plastyczne na rok 2022/2023. 🤩Nasze dzieła powstają w świetnej atmosferze i z użyciem profesjonalnych przyborów plastycznych🎨 Zajęcia są mocno zróżnicowane tak aby każdy mógł spróbować jak najwięcej technik i poznać w czym się czujemy najlepiej.
 • Zajęcia z ceramiki NOWOŚĆ

  Zapraszam serdecznie do zajęć z CERAMIKI w centrum Legionowa dla młodzieży oraz dorosłych.
  ----------------------
  Poprzez taką aktywność twórczą każdy doskonali koordynację wzrokowo-ruchową, uczy się wyrażać swoje emocje, rozwija wyobraźnię, ćwiczy koncentrację uwagi i planowanie przestrzenne, a satysfakcja i radość z efektu pracy wzmacniają poczucie własnej wartości.
Zobacz pełną ofertę!

Zapisz się na kurs

Jeśli pragniesz aby Twoje dziecko odkrywało, albo udoskonalało swoje plastyczne talenty serdecznie zapraszam do wypełnienia formularza.

Dla dorosłych również coś się znajdzie :) Nigdy nie jest się "za starym" na rozwój artystyczny.  * Pola wymagane


  Blog

  Tytuł wpisu 1

  Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna

  Czytaj dalej

  Tytuł wpisu

  test

  Czytaj dalej

  Tytuł wpisu

  Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna

  Czytaj dalej

  Opinie

  4.04.2022

  Czekam z niecierpliwością na Twoją opinię:)

  Edyta Mądzelewska